Klikając „Akceptuj ”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Rozwiązania

Chcesz zainwestować we własne źródło energii lub zwiększyć efektywność energetyczną? Zespół OZE.pl przygotuje dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Zdjęcie nieba na tle wieżowców i zieleni

OZE. dla biznesu

Nasza specjalizacja to wielowymiarowe zarządzanie energią w przedsiębiorstwie. Poszukujesz sposobu na tańszą energię elektryczną, rozważasz inwestycje w OZE i magazyny energii lub poprawę efektywności energetycznej? Doradzimy i zaprojektujemy odpowiednie rozwiązanie.

sprawdź
Ojciec z synem na ramionach, w tle pole zboża

OZE. dla rolnictwa

Obszary wiejskie to najbardziej perspektywiczne miejsce pod względem rozwoju OZE. Rolnicy także mogą czerpać z korzyści, które oferują nowe technologie energetyczne. Idealnym rozwiązaniem jest fotowoltaika.

sprawdź
Klienci w firmie rozmawiający z pracownikiem

OZE. dla samorządów

Wspieramy lokalne władze w zagospodarowaniu nieużytków rolnych pod inwestycje OZE. Pozyskujemy dokumentacje i realizujemy inwestycje. Przygotowujemy także projekty instalacji fotowoltaicznych na obiektach użyteczności publicznej oraz modele ich finansowania.

sprawdź
Uśmiechająca się kobieta patrząca do kamery

OZE. dla profesjonalistów

Wspieramy architektów i konstruktorów w projektowaniu obiektów budowlanych dopasowanych do inwestycji w OZE. Doradzamy w zakresie doboru urządzeń, projektów, uzgodnień i warunków przyłączenia.

sprawdź
Nowoczesny dom z panelami fotowoltaicznymi na dachu

OZE. dla domu

Opracowujemy rozwiązania szyte na miarę  gospodarstw domowych. Analizujemy zapotrzebowanie na energię oraz tworzymy plan inwestycji. Stawiamy na bezpieczeństwo, efektywność energetyczną i komfort.

sprawdź

Kontakt

Wspieramy instytucje publiczne, małe i duże firmy, biznes oraz osoby fizyczne. Napisz do nas, a zespół OZE.pl przedstawi gotowe rozwiązanie