Klikając „Akceptuj ”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Tworzymy energię przyszłości

OZE.pl to zespół doświadczonych business developerów, menedżerów projektów i analityków biznesowych. Posiadamy specjalistyczną wiedzę zdobytą w wiodących firmach konsultingowych, uzupełnioną praktyką biznesową w firmach z różnych sektorów biznesowych, w tym także największych spółek notowanych na GPW.

Dziecko wystawiające prawą rękę, wyglądające zza drzewa

Zrównoważony rozwój - klucz do przyszłości

Naszą misją jest edukowanie i wdrażanie zasad zrównoważonego rozwoju do działań przedsiębiorstw, samorządów, instytucji czy społeczeństwa. OZE.pl udowadnia, że każdy z nas może prowadzić działalność z dbałością o środowisko poprzez inwestycje w czyste technologie takie jak OZE.

Wizja przyszłości

Świat wkroczył w decydującą fazę transformacji energetycznej. Chcemy, by firmy oraz inne podmioty w Polsce były częścią tej zmiany. Naszym zadaniem jest wsparcie polskiego przedsiębiorcy na drodze do zrównoważonego rozwoju

Widok lasu z lotu ptaka

Nasi Klienci

Zaufanie to nasz największy kapitał. Dziesiątki klientów potwierdzają nasze kompetencje.

Opinie

Dzięki fachowości pracowników OZE.pl cały proces analizy naszych potrzeb i możliwości technicznych, doboru odpowiedniej technologii oraz realizacji projektu przebiegł niezwykle sprawnie. Na każdym etapie budowa była realizowana z zachowaniem najwyższych standardów i bezpieczeństwa. Współpraca w trakcie projektu przebiegała bezproblemowo - w OZE.pl cenimy otwartość na klienta i jego potrzeby. Z pewnością realizację kolejnych projektów i naszych ambicji powierzymy w ręce OZE.pl.

Mariusz Frątczak

Troska o dbałość i środowisko naturalne jest obowiązkiem nas wszystkich, co konsekwentnie jest akcentowane podczas pracy z naszymi uczniami. Cieszymy się, iż wspólnie z OZE.pl mogliśmy dołożyć naszą cegiełkę do tego ważnego celu jakim jest zrównoważony rozwój, bo chcemy mieć wpływ na to, żeby kolejne pokolenia miały szansę na życie w środowisku, którego kondycja będzie co najmniej tak dobra jak my je zastaliśmy.

Anna Kalwani

Zespół Oze.pl wykonał dla nas kompleksową usługę polegającą na analizie potrzeb, zaprojektowaniu instalacji, dostawie komponentów, podłączeniu oraz uruchomieniu instalacji fotowoltaicznej o mocy 50kWp.

Wojciech Bąk, Dyrektor Finansowy

W naszej ocenie OZE.pl jako wykonawca w pełni wywiązał się z powierzonych mu zadań. Od początku eksperci dali się poznać jako doświadczony zespół, który realizuje projekty z pełnym profesjonalizmem i oddaniem. Dużą wartością okazała się praktyczna wiedza wykonawcy na temat realizacji projektów w sektorze OZE. Na uwagę zasługuje sprawna komunikacja z zespołem oraz skuteczne reagowanie na pojawiające się ryzyka projektowe. Od początku współpracy jako klient czuliśmy się w pełni zaopiekowani. Firma OZE.pl jest godnym polecenia partnerem z w realizacji projektów w sektorze OZE.

Andrzej Skubiszyński, Prezes Zarządu
Jarek Tokarczuk
CEO
CEO

Jaroslaw Tokarczuk - doświadczony profesjonalista na rynku energii w Polsce. W OZE.pl odpowiedzialny za rozwój biznesu w zakresie farm fotowoltaicznych, magazynowania energii oraz elekromobilności. Dodatkowo rozwija platformy IT oraz narzędzia związane z obrotem energią pochodzącą z OZE. Wcześniej m.in. Dyrektor Wykonawczy Departamentu Rozwoju ENEA SA oraz przewodniczący zespołu klastra energetycznego w Towarzystwie Obrotu Energią (TOE). Interesuje się także technologią blokchain oraz data science w energetyce - obecnie pracuje nad ich zastosowaniem w praktyce. Ukończył Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (doktorat w obszarze data science w energetyce) oraz Wyższą Szkołę Bankowa w Poznaniu (finanse i bankowość).

Kasia Jabłońska-Przywecka
Project Manager
Project Manager

Praktyk biznesowy z zacięciem naukowym. Swój obszar zainteresowań opisuje jako kierunki transformacji energetycznej umożliwiające włączenie społeczne, co oznacza zarówno aktywizację odbiorców i kształtowanie realiów energetyki obywatelskiej, jak i możliwości rozwoju konkurencyjności klimatycznej przedsiębiorstw. Energetyką i ekologią interesuje się odkąd pamięta, wcześniej zajmowała się m.in. systemami wsparcia energetyki odnawialnej, rynkiem mocy, sprzedażą energii elektrycznej i gwarancjami pochodzenia, rozwojem i sprzedażą projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych. W OZE.pl pełni funkcję project managera ds. Inwestycji OZE i odpowiada na obsługę kluczowych klientów. Ukończyła Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu (doktorat w obszarze modeli biznesowych przedsiębiorstw związanych z funkcjonowaniem elektrowni wiatrowych).

Kontakt

Nie zastanawiaj się dłużej - skontaktuj się z nami. Nasi eksperci przygotują dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie