Klikając „Akceptuj ”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Kolejna instalacja do portfolio zrealizowanych projektów OZE.PL

Inwestor międzynarodowy
klient
Zakład produkcyjny
usługi
07/2022
data
ZADANIE
Wielkopowierzchniowa instalacja fotowoltaiczna o mocy ok 1MW, wybudowana na terenie zakładu produkcyjnego w formule autokonsumpcji.
rozwiązanie

OZE.PL było odpowiedzialne za wykonanie projektu, budowę, a obecnie trwają prace nad konfiguracją i uruchomieniem instalacji.

Formuła autokonsumpcji została zrealizowana przy wykorzystaniu autorskich modeli wyliczeniowych umożliwiających optymalne dopasowanie zapotrzebowania na energię elektryczną zakładu do generacji energii z instalacji fotowoltaicznej. Takie rozwiązanie stanowi pierwszy krok ku niezależności energetycznej oraz zabezpieczenie cen energii elektrycznej na lata.

Jesteśmy zwolennikiem zmian ujętych w procesy. A własne instalacje fotowoltaiczne to pierwszy krok ku transformacji energetycznej.


Klient: Inwestor międzynarodowy

Lokalizacja: Tarnowo Podgórne k. Poznania

Moc instalacji: 1MW

Moduły Longi 455

Falowniki: Sungrow 250 800V

Stacja transformatorowa: ZPUE


No items found.

Kontakt

Wspieramy instytucje publiczne, małe i duże firmy, biznes oraz osoby fizyczne. Napisz do nas, a zespół OZE.pl przedstawi gotowe rozwiązanie