Klikając „Akceptuj ”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

Montaż fotowoltaiki dla Collegium Da Vinci

Collegium Da Vinci
klient
Fotowoltaika
usługi
09/2021
data
ZADANIE
Budowa instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoły (Rotunda) o mocy 50kW
rozwiązanie

Technologia została oparta o najwyższej klasy urządzenia z listy Tier-1 Bloomberga tj. moduły Longi oraz falowniki z optymalizatorami Solar Edge, a także konstrukcja przeznaczona na dach pokryty otoczakami, który zgodnie z wytycznymi Konstruktora musiał być dostosowany pod kątem obciążenia.

Doświadczenie, fachowość, wiedza – te trzy elementy był kluczowe dla Collegium Da Vinci w doborze odpowiedniego doradcy, który pokierowałby ich przez skomplikowaną i złożoną realizację projektu budowy instalacji fotowoltaicznej na dachu budynku szkoły (Rotunda) o mocy 50kW. Potrzebowali pewności, że usługa zostanie wykonana rzetelnie przez fachowców.


Zakres usług obejmował zakres od kompleksowego doradztwa poprzez ocenę Konstruktora, dobór zabezpieczeń oraz odpowiedniego sprzętu po montaż i uruchomienie. Technologia została oparta o najwyższej klasy urządzenia z listy Tier-1 Bloomberga tj. moduły Longi oraz falowniki z optymalizatorami Solar Edge, a także konstrukcja przeznaczona na dach pokryty otoczakami, który zgodnie z wytycznymi Konstruktora musiał być dostosowany pod kątem obciążenia. To sprawdzone rozwiązanie, które posłuży naszej firmie przez kolejne lata.

No items found.

Kontakt

Wspieramy instytucje publiczne, małe i duże firmy, biznes oraz osoby fizyczne. Napisz do nas, a zespół OZE.pl przedstawi gotowe rozwiązanie