Klikając „Akceptuj ”, zgadzasz się na przechowywanie plików cookies na swoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.

SolarEdge Home – inteligentny ekosystem energetyczny

Rozwijając projekty instalacji OZE oraz związane z efektywnością energetyczną, stawiamy na najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Wierzymy, że inteligentne rozwiązania pozwolą osiągnąć założone cele w obszarze gospodarki energetycznej w domu oraz w biurze. Jednym z takich rozwiązań jest SoladEdge Home.

Dzięki współpracy OZE.pl z SolarEdge, nasi klienci mogą zainstalować to czego potrzebują oraz w razie potrzeb rozbudować swój ekosystem w miarę wzrostu potrzeb energetycznych. Na to pozwala rozwiązania naszego partnera - SolarEdge Home. To inteligentny ekosystem energetyczny, stworzony, aby pomóc klientowi przejąć pełną kontrolę nad rachunkami za energię. Oprogramowanie umożliwia śledzenie i kontrolę wydajności urządzeń z poziomu aplikacji. System dostosowuje się do zmieniających się potrzeb energetycznych, preferencji i stylu życia - w dzień i w nocy. SolarEdge Home optymalizuje i priorytetyzuje dystrybucję energii o indywidualne preferencje.

 

Grafika: SolarEdge

Wiemy doskonale, że kluczowe jest bezpieczeństwo. System jest wyposażony w szereg rozwiązań, które chronią klienta przed różnymi sytuacjami. Pierwszy z nich to Sense Connect, który automatycznie wykrywa anomalną temperaturę i wysyła alerty. Drugi to SafeDC – rozwiązanie automatycznie obniża napięcie do poziomu bezpiecznego, aby zapewnić bezpieczeństwo dla służb ratowniczych lub serwisantów.

Instalacje fotowoltaiczne są wyposażone m.in. w optymalizatory mocy, które pozwalają każdemu modułowi fotowoltaicznemu osiągnąć najwyższą wydajność, poprawiając ogólną sprawność systemu. Zacienienie, zabrudzenie, starzenie się i różne nachylenia modułów nie mają wpływu nawytwarzanie energii. Z kolei Falownik SolarEdge Home Hub jest wyposażony w zasilanie awaryjne. To doskonały menedżer energii w budynku, odpowiedzialny za zarządzanie produkcją energii, jej konsumpcją i magazynowaniem (w tym zasilaniem awaryjnym).

Ponadto system może być wyposażony w magazyny energii, ładowarki EV, inteligentne sterowniki, gniazdka i przełączniki.

Sprawdź szczegółowe informacje:

EkosystemSolarEdge Home – zasilaj swoje życie w swój sposób


SolarEdgeHome – Życie w promieniach słońca